meralbudunoglu

Op.Dr.Meral Demirel

Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı •Doğum •Gebelik Takibi •Kısırlık Tedavisi •Vajinusmus •Akapunktur •Vajinal Estetik •Cinsel İsteksizlik

Loading...
Maşallah harika bir güzellik şansın bol olsun Mina bebek,aramıza hoş geldin,sağlık ve huzurla güzel bir ömür dilerim ailenle beraber.
Buda bir beyefendiden Rabun beyden herkese güzel kutlamalar,maşallah ........
Loading...
Tosun olmuş ve bizim anneler günümüzü kutluyor paşam maşallah.....
Yakışıklık bir prensden herkese selamlar.....
Evet bir prensesimizden güzel dilekler bütün annelere......
Arın bey kocaman adam olmuş .herkesin anneler gününü kutluyor .
Bir yakışıklıda burda maşallah
Buda yakışıklı abimiz Yiğit bey çok tatlı ....:
Bu gün melek ve prenslerin günü maşallah ne güzel yaratmış yaradan .
Çok tatlı bir melek,harika bir güzellik maşallah.
Bütün annelere,sevgi ve merhametin ,sabrın harika çorbasını yapanlara selam olsun ,isteyen herkes anneliği tadarak bu güzel çorbayı içsin mutlaka .
Günün güzelliği Emirhan geldi,önceki bebekler kaybedilmiş beklenen, dokuz aylık zorlu bir yolculuk ilk görüşme Emirhan dünyaya merhabası ,hoş geldin bebeğim sefalar getirdin,biraz senden biraz kaderden iyiliklerle yaratılarla doldur tuvalini,benden sana bol şans huzurla ve sağlıkla ,daim ol .Annenin ve babanın ,anneannenin sana kavuşmak için yılmazlığı sabrı takdire şayandır . . ~ #doğum #annebebek #instagram #good #likeforlike #instagood #love #kadındoğum #doctor #baby #bebek #hospital #jinekoloji #like #like4like #likes #goodgirl #welcome #instadaily #instalove #instapic #photography #doctor #tb #goodtimes #doktor #lina @linakadinsagligi1
İşte böyle güldürüm hastamı,maşallah şifan bol olsun meleğim.
Ankaramın,memleketimin güzeli Semiha hanım ,ameliyat öncesi dr hanım ben yapışığım diyen, kendini bilen ,beni uyaran tatlı kadın,gerçekten yapışık ve grade ıvendometrizis mevcuttu ,zorlu bir ameliyat sonrası şifa ile taburcu ettik .Maşallah ,Allah seni eşine ve ailene bağışlasın uzun sağlıklı ömürlerin olsun,inşallah.
Benim ruhum ,nurum saat 22.oo da dünyaya gelen Farah saatini kendi belirleyen ve mucizelere eşlik eden bir melek annesini yormadan bir nefesle dünyaya merhaba ben geldim diyen bir melek iyiki geldin,ne güzel geldin maşallah şansın bol olsun annesi güzel ,babası güzel ailesi güzel melek,size eşlik etmek benim görevim,ehliyetim sizin sağlıklığınızı korumak.
Yeni bir günün ilk saatleri gece bir de hocam galiba benim sancılarım oluyor gibi nasıl bir şey bilmiyorum diyen ve benim yönlendirmemle Koru hastanesine gelen Ceylanım farkına varamadan sekiz santim açıklık la geldi, iki saat sonra güzeller güzeli kızına kavuştu çok güzel bir meleği oldu .Bu kadar kolay olması biraz şok yaşattı ama ilk sözler ben anne oldum harika bir duygu diyen meleğim size bol şans diliyorum .
İşte böyle güzel içten sıcacık gülen prens ziyaretimize geldi,insanın içini açıyor ve nurlarını saçıyor baktıkça bakasımız geliyor maşallah benim paşama ailenle beraber huzurlu ve mutlu ol ,daim ol.
next page →