davidyfulgence

davidy fulgence

Loading...
Hey. Salute
Hello guys
Loading...
Mmmh hawa yanga nao bwana ..ngoja nizime tyuu TV nikalale
Namshukuru Mungu kwa yote,eti mke mwema hutoka kwa ......malizieni
It's not that am thinking,but am telling the truth that I have been destinated to her
That's how others spend....
When you get tired,you need some rest while doing some thing,am watching the news
Nami nishajitoa kwa ajili yako ewe my friend,
Hii njia kwanzia sahivi jamani sipiti tena
Body fitness
Am missing some one
Do you like eating this??
I can hear you,Madame,... That's English
I don't know where are these guys now days,that's back in the time
He is back to his best
Feelings in the music,music and feelings
We will never walk alone
Ngoja nilime tyuuu,maana mimi sijui mzee lini atasema nikaingie kwenye database ya utumishi wa umma,
next page →